lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

II liga: Wisła Puławy 2:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2011-09-03 12:44:38 | autor: MSz / KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Puławska Wisła sprawiła bardzo miłą niespodziankę swoim kibicom. W dzisiejszym spotkaniu drugiej ligi "Duma Powiśla" pokonała w Poniatowej 2:0 wyżej notowany Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Obie bramki padły w początkowym okresie meczu, a ich autorami byli Rafał Giziński i Konrad Nowak. Już w szóstej minucie pierwszy z wymienionych zawodników wykorzystał prostopadłe podania Rafała Wiącka i pewnym strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki. W czternastej minucie strzelec gola egzekwował rzut rożny, a ładną główką popisał się Łukasz Giza. Futbolówka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Trzy minuty później było już 2:0. Akcję lewym skrzydłem zamknął Konrad Nowak wykorzystując niezdecydowanie obrońców. Goście zagrażali bramce Beszczyńskiego tylko przy stałych fragmentach.

Druga połowa to dużo spokojniejsza gra i mało akcji bramkowych. Wisła broniła bezpiecznej przewagi, a Świt nie miał zbyt wielu możliwości na zdobycie gola kontaktowego. W doliczonym czasie gry w idealnej sytuacji po dośrodkowaniu Łukasza Misztala znalazł się wprowadzony chwilę wcześniej Patryk Romaniuk, jednak jego strzał minął o centymetry prawy słupek bramki Bigajskiego.

Wisła Puławy 2:0 (2:0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Bramki: Giziński 6, Nowak 17

Wisła:
Beszczyński - Misztal, Budzyński, Skórnicki, Gawrysiak, Giziński (72 Jabkowski), Mokiejewski, Wiącek, Kozieł (75 Olszak), Giza (89 Romaniuk), Nowak

Świt:
Bigajski - Gmitrzuk, Drwęcki (86 Siwek), Sosnowski, Lelujka (46 Jagodziński), Obem, Enow, Strzałkowski (66 Zawiska), Kosiec, Zjawiński, Maślanka (79 Bajera)